WUXI LANXING spiediena kuģa Co Ltd (saīsinājums: LANXING) ir speciāla aprīkojuma ražotājs ir vērsta uz R & D, ražošanu un pārdošanu, galvenokārt par spiedtvertnēm, siltummaiņi un ķīmiskās aprīkojums. Viņa tika izveidota 2002. gadā, atrodas Wuxi, Jiangsu province, China.

Kā vadošais ražotājs īpašu iekārtu nozarē Ķīnā, LANXING bija izdodas iegūt trešās klases spiediena kuģa konstrukcijas un ražošanas sertifikāts (A1A2 dizains, A1A2 ražošana) piešķirtās vispārējās pārvaldes kvalitātes uzraudzības, pārbaudes un karantīnas China(abbreviation: AQSIQ) ASME sertifikātu (NB, U zīmogs) & ISO9001 2008 kvalitātes sistēmu sertifikāciju.

Pēdējos gados, arvien vairāk Fortune 500 un slavens uzņēmumiem izvēlēta LANXING kā savu stratēģisko piegādātājam, piemēram, Sinopec, CNPC, CNOOC, Atlas, FS-ELLIOTT, Qinshan Nuclear Power, Praxair, Linde gāzes, CRRC, Hitachi un Epsilon... utt. Kā īpašnieks desmitiem spiedtvertnēm un siltummaiņi intelektuālā rekvizīti, LANXING ir kļuvusi pierādīts un inovatīvas līderis ar stabilu pieredzi un pieredze dzesētājs augstas efektivitātes jomā šodien, jo mēs bijām izdodas jaunattīstības fin tipa augstas efektivitātes siltummaiņa Ķīnas pirmās paaudzes.

Modernas ražošanas iekārtas, visaptverošas kvalitātes nodrošināšanas sistēmas un augstas efektivitātes pēcpārdošanas apkalpošanas sistēma ir stabila izveidošanai, lai nodrošinātu LANXING piegādāt augstas kvalitātes produktus un izcilu pakalpojumus visiem klientiem visā pasaulē. Mēs arī veltīts sevi veidot augstas veiktspējas komandu. Mūsdienās, mums ir vairāk nekā 80 vecākais tehniskais un vadības personāla, kurš izstrādāt un ražot pielāgotus spiedtvertne tūkstošiem mūsu klientiem katru gadu.

Šodien, LANXING produkti tiek plaši izmantoti vairāku nozarēs, piemēram, ķīmijas aprīkojums, vispārējā mašīnas, kalnrūpniecības un enerģētikas nozarēm, kodolenerģija vides aizsardzības, būvniecības mašīnām, pārtikas un farmācijas, tekstila šķiedras rūpniecība un tā tālāk. Mēs aptver daudzas valstis visā pasaulē, tostarp Eiropas Dienvidaustrumu Āzijā, Japāna... kā arī u. tml.