Gaisa kompresoru daļas piegādātājs, Ķīna

Gaisa kompresoru daļas piegādātājs, Ķīna
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas
LANXING ir viens no profesionālās gaisa kompresora daļām piegādātājs Ķīnas ražotājiem, kas var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes gaisa kompresora daļām piegādātājs Ķīnā ar atlaidi.

LANXING ir viens no profesionālās gaisa kompresoru daļas, gaisa kompresora dzesētājs ražotāji, kuri var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes gaisa kompresoru daļas gaisa kompresors dzesētājs ar atlaidi.

Produkta apraksts:

Wuxi Lanxing spiedtvertne piegādēm gaisa kompresoru daļas dažādiem zīmoliem skrūves tipa gaisa kompresors un brīvā gaisa kompresoru eļļa. Kā vadošais ražotājs vēsākas gaisa kompresora dzesēšanas ūdens, Wuxi Lanxing ir piegādātājs daudzu galveno gaisa kompresora uzņēmumu, ieskaitot Kaishan, Gairs, utt.

Ātri detaļas

Tips: gaisa kompresora daļu gaisa dzesētāja comrpessor

Izcelsmes vieta: Jiangsu, China (kontinentālā daļa)

Zīmols: LanXing

Dimension (L * W * H): pielāgota

Svars: pielāgota

Garantija: 1 gadu

Pēcpārdošanas pakalpojumu: Aizjūras, pēc pārdošanas apkalpošana ir pieejama

Materiāls: oglekļa tērauda, nerūsējošā tērauda, vara, alumīnija.

Vidējs: ne tikai neuzliesmojošu, netoksisks un nekodīgas vidēja, bet arī viegli uzliesmojošas, toksiski, kodīgi vidēja un viegli uzliesmojošs, ļoti toksisks, ļoti kodīgo vidēja.

Krāsa: pielāgota

Izmērs: pielāgota

Darba spiediens: 0.1MPa ~ 99MPa.

Piegāde: 15 ~ 30days

Nodrošināta, modernas iekārtas un vadības produktu kvalitāti:

International, papildu aprīkojums liela izmēra pulsu, plazmas loka metinātājs, auto pulēšanas mašīnas, modernās laboratorijās, dažādiem testēšanas iekārtas; ASME un ISO9001 sertificētas.

Palīdzību un cenas, sazinieties ar:lxjt@CN-lxjt.com


1.jpg

2.jpg

6.jpg

8.jpg

Hot Tags: gaisa kompresora detaļu piegādātājs Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, ražotājiem, pielāgot, pirkt, atlaides, cenu
Izmeklēšana

You Might Also Like