GAISDZESE

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Lanxing gaisa atdzesētu lodētiem all-alumīnija joslu un siltummaiņu plāksnes tiek piegādātas kā būtiska sastāvdaļa mūsu mobilo un rūpniecības OEM produktiem. Mūsu elastīgas joslas un plāksnes konstrukcija ļauj bezgalīgi daudz pamata konfigurācijas un izmēri, pielāgotu precīzas prasības ar minimālu vai izmaksu nav mehāniskai apstrādei paredzēts. Combi dzesētājs modeļi ir pieejami atdzist vairāku šķidrumu lodēts vienotā blokā.

TIPI:

Motora dzesēšanas sistēmas

PCR (pre-dzesētājs, dzesētājs, reheater), attiecībā uz atdzesētām gaisa žāvētāji

Maksas gaisa dzesētāji

Radiatori

Eļļas dzesētāji

Pēc dzesētāji

Kombinācija dzesētāji

Mūsu joslā un plāksnes dzesētāji iezīme plašu termiski efektīvu iekšējo un ārējo fin modeļus. Spuras ir ieklāts starp alumīnija braze loksnes un aprīkots ar galveni un sejas joslām. Samontēti vienība atrodas vienā no mūsu modernās krāsnīs cietlodi kur precīzu laika un temperatūras kontroli rada vienotu kodols. Kolektori, kas paredzēti, lai apmierinātu katra klienta īpaši cauruļvadu sistēmas prasības ir metinātas savā vietā, lai pabeigtu dzesētājs. Mēs arī piegādes serdes, kad kolektorus jau pastāv vai ir jāierīko laukā.

Šīs nelīdzens, kompakta, viegla vienības ir ideāli piemērots gan par - un ārpus ceļiem tirgos. Lanxing var pievienot arī ārpus dzesētājs komponentu vērtība pēc iepakojuma pilnīgu dzesēšanas sistēma, kas sastāv no kombinācija dzesētāji.

No maziem atsevišķiem dzesētāji liels komplekss dzinēja dzesēšanas sistēmas, API siltumatdevi izstrādāt un ražot siltumu pārsūtīšanas risinājums, kas ir piemērots tieši jums. Mūsu inženieru komanda nepārtraukti attīsta papildu fin ģeometrijām siltuma nodošanas efektivitātes uzlabošanai, lai mēs varam izpildīt vai pārsniegt jūsu cerības.

Palīdzību un cenas, sazinieties ar: lxjt@cn-lxjt.com


LANXING ir viens no profesionālās gaisa dzesēšanas ražotāji, kuri var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes gaisa dzesēšanu ar atlaidi.

Hot Tags: gaisa dzesēšanas piegādātājiem, rūpnīcas, ražotājiem, pielāgotus, pirkt, atlaides, cenu, gaisa dzesēšanu eļļas dzesētāji, sekundāros dzesētājus, hidraulisko dzesēšanas, dzesēšanas procesā, saspiestā gaisa
Izmeklēšana

You Might Also Like