Fin, cauruļu siltummainis

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Produkta apraksts:

Caurule, fin nerūsējoša tērauda caurule, fin vara caurules, fin metinātās caurules, cauruļu vītņu fin, atloku fin cauruļu siltummainis fin. Štancēšana finned caurules ir visvairāk pieprasītie dažādas kritiskas siltummaiņi.

Pieteikumi šādi: garantijas dzesētāji, gaisa dzesētāji, gaisa sildītāji, maksas gaisa dzesētāji, kondensatori, konvekcijas sildītāji, elektriskie sildītāji, iztvaicētāji, šķidruma dzesētāji, gāzes dzesētāji, siltuma caurulēm, ūdeņraža dzesētāji, rūpnieciskās žāvētavas, starpdzesētāji, iegremdējot sildītāji, eļļas dzesētāji, radiatori, saldēšanas, šķīdinātāju reģenerācija un tvaika gaisa siltummaiņi.

Ātri detaļas

Siltummaiņa tips: gaisa kompresoru, centrbēdzes kompresoru liels produkcijas ūdens dzesētāja kondensāta, kondensāta ūdens dzesēšanu,

Izcelsmes vieta: Jiangsu, China (kontinentālā daļa)

Zīmols: LanXing

Dimension (L * W * H): pielāgota

Svars: pielāgota

Standarts: Standarts ASME un GB dizaina un ražošanas standartu

Garantija: 1 gadu

Pēcpārdošanas pakalpojumu: Aizjūras, pēc pārdošanas apkalpošana ir pieejama

Materiāls: Vara, alumīnija, nerūsējošā steel。

Krāsa: pielāgota

Izmērs: pielāgota

Iepakojums: Kastīti, dzelzs packing。

Darba spiediens: 0.1MPa ~ 2.0MPa.

Piegāde: 15 ~ 60days

Katru pieteikumu ir savas vajadzības un problēmas.  Atkarībā no vajadzībām, daži siltuma pārvietošanas tehnoloģijas veikt labāk nekā citi. Piedāvājot plašu siltumatdevi tehnoloģijas, mēs varam noteikt optimālu risinājumu konkrētajā pieteikumu un specifikācijām.  Izmantojiet šo sadaļu, izpētīt mūsu produktus un tehnoloģijas, un pēc tam saņemt kontaktus, lai mēs varam sākt izpētīt piemērotāko risinājumu.

Palīdzību un cenas, sazinieties ar: lxjt@cn-lxjt.com


LANXING ir viens no profesionālo fin cauruļu siltummainis ražotājiem, kas var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes fin cauruļu siltummainis ar atlaidi.

Hot Tags: Fin, cauruļu siltummainis piegādātājiem, factory, ražotājiem, pielāgotus, nopirkt, atlaide, cenu, spole vara ribveida siltummainis, siltummainis ekstrudēta ribveida, nerūsējošā tērauda fin cauruļu tvaika siltummainis, vara ribveida siltummaini cauruļu siltummainis tvaika fin
Izmeklēšana

You Might Also Like