Fin ūdens dzesēšanas siltummainis

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Produkta apraksts:

Mūsu Fin ūdens atdzesēts Siltummainis tiek izmantotas visā pasaulē plašu rūpnieciskiem lietojumiem, ieskaitot: lielie centrbēdzes kompresoru produkcija ūdens dzesētāja kondensāta, hidrauliskā prese, gaisa kompresors, Plastic injection Cilnis, Lube eļļas dzesētāji, ekstrūzijas mašīnas, zvejas rīku kastēm, hidrauliskie spēka pievadi utt.

Ātri detaļas

Siltummaiņa tips: gaisa kompresoru, centrbēdzes kompresoru liels produkcijas ūdens dzesētāja kondensāta, atdzesēts ūdens kondensāta

Izcelsmes vieta: Jiangsu, China (kontinentālā daļa)

Zīmols: LanXing

Dimension (L * W * H): pielāgota

Svars: pielāgota

Komerciālo: ASME standarts un GB projektēšanas un ražošanas Standard。

Garantija: 1 gadu

Pēcpārdošanas pakalpojumu sniedz: Pieejamo pakalpojumu mašīnas, ārzemju inženieru

Materiāls: Vara, alumīnija, nerūsējošā steel。

Krāsa: pielāgota

Izmērs: pielāgota

Iepakojums: Kastīti, dzelzs packing。

Darba spiediens: 0.1MPa ~ 2.0MPa.

Piegāde: 15 ~ 60days

Katru pieteikumu ir savas vajadzības un problēmas.  Atkarībā no vajadzībām, daži siltuma pārvietošanas tehnoloģijas veikt labāk nekā citi. Piedāvājot plašu siltumatdevi tehnoloģijas, mēs varam noteikt optimālu risinājumu konkrētajā pieteikumu un specifikācijām.  Izmantojiet šo sadaļu, izpētīt mūsu produktus un tehnoloģijas, un pēc tam saņemt kontaktus, lai mēs varam sākt izpētīt piemērotāko risinājumu.

Palīdzību un cenas, sazinieties ar: lxjt@cn-lxjt.com


LANXING ir viens profesionāls fin ūdens dzesēšanas siltummaiņa ražotāji, kuri var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes fin ūdens dzesēšanas siltummaini ar atlaidi.

Hot Tags: ūdens dzesēšanas siltummaiņa piegādātājiem, rūpnīcas, ražotājiem, pielāgotus, pirkt, atlaides, cena Fin, titanium tube iztvaicētāju, kondensatora, gaisa kompresora siltummainis, centrbēdzes kompresoru liels produkcijas kūleris dzesinātāju, ūdens dzesēšanu kondensēt
Izmeklēšana

You Might Also Like