Finned U Tube siltummainis augstspiediena eļļas dzesētājam

Finned U Tube siltummainis augstspiediena eļļas dzesētājam
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Ievads

Korpusa un cauruļu siltummainis ir siltummaiņa konstrukcijas klase. Tas ir visizplatītākais siltummaiņa veids naftas pārstrādes rūpnīcās un citos lielos ķīmiskos procesos, un tas ir piemērots augstāka spiediena lietojumiem. Kā norāda tā nosaukums, šāda veida siltummainis sastāv no korpusa (liela spiedtvertnes) ar cauruļu saišķi. Viens šķidrums iet caur caurulēm, un cits šķidrums plūst pa caurulēm (caur apvalku), lai pārnestu siltumu starp abiem šķidrumiem. Cauruļu komplektu sauc par cauruļu saišķi, un tas var sastāvēt no vairāku veidu caurulēm: vienkāršas, garenvirziena spuras utt.

Sertifikācijas

ISO 9001, GB151/ASME U STAMP

0

Iepakošana un nosūtīšana

50-70 DIENU PIEGĀDES LAIKS

par mums

Progresīvas ražošanas iekārtas, visaptveroša kvalitātes nodrošināšanas sistēma un augstas efektivitātes pēcpārdošanas pakalpojumu sistēma ir stabils pamats, lai nodrošinātu LanXing, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produktus un lieliskus pakalpojumus visiem klientiem visā pasaulē. Mēs arī veltījām sevi, lai izveidotu augstas veiktspējas komandu.

Hot Tags: Finned U Tube Siltummainis Augstspiediena eļļas dzesētāja piegādātājiem, rūpnīcai, ražotājiem, pielāgots, pirkt, atlaide, cena
Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī