Siltummaiņu plāksnes

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Siltummaiņu plāksnes

Lanxing Plate heat exchangers izmantot rievotas plates grēda starp fiksēto un pārvietojamu spiediena plāksne. Corrugation modeļi alternatīvās par maksimālo darba spiedienu. Kā praktiski viss materiāls tiek izmantots siltumatdevi, siltummaiņu plāksnes var būt liela apjoma efektīva siltuma pārvietošanas virsmas nelielu nospiedumu. Tas nav neparasti, ka plākšņu siltummainis būs pašas termisko statusā apvalka un caurulīšu piecas reizes lielāks. Mūsu siltummaiņu plāksnes iekļaut augstākās dizaina iezīmes, lai nodrošinātu ilgtermiņa darbību un klientu apmierinātību.

Siltummaiņu plāksnes attēlo compact, nelīdzens un rentablu pārsūtīšanas siltuma daudzās rūpniecības, procesu un aukstumaģenta programmas līdzekļiem. Tas ir izgatavots no nerūsējošā tērauda 316 plus vara cietlodi, tas ir izņēmuma korozijas izturību. Sakarā ar mazāku izmēru un samazinātu materiālu saturu, tie var būt ekonomiskākais siltuma nodošanu izvēle.

Tehniskie parametri:

Materiāls:

AISI 304 nerūsējošais tērauds (1.4301)

AISI 316L nerūsējošā tērauda (1.4404)

Nerūsējošais tērauds AISI 316TI (1.4571)

AISI 904 nerūsējošā tērauda

SMO 254

Niķeļa sakausējumi, tīra niķelis, Ti un Ti-Pd Alloy

Biezums: 0.4 mm līdz 1,15 mm

GasketsStandard: Nitrilgumijas gumijas starplikas, EPDM gumijas Hloroprēns, eksotika HNBR, NBR HT, FPM/90SH, butil, PTFE pārklājumu (SIGMACOAT), pārtikas rūpniecības Certified starplikas, AFM grūti starplikas

Fiksācijas metode: Gasket SIGMAFIX līmlenti bez vai Līmēti starplikas, rāmja krāsotas oglekļa tērauda vai nerūsējošā tērauda (tīra un cladded) standarta savienojumus: Studded ar neobligāto 304/316 līnijpārvadātāju (ANSI, DIN) atloki, pārtikas sīkumi savienojumus, eksotika Ti, SMO, Hastelloy, un 904L kodus un standarti par ASME, PED, TUV.

Palīdzību un cenas, sazinieties ar:lxjt@cn-lxjt.com


LANXING ir viens no profesionālās plate siltummaiņi ražotājiem, kas var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes plate siltummaiņi ar atlaidi.

Hot Tags: plāksni, siltummaiņi piegādātājiem, rūpnīcas, ražotājiem, kas pielāgota, nopirkt, atlaide, cenu, lodēto siltummaiņu plāksnes, gasketed plate, visi Metinātie plate siltummaiņi
Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī