Apvalka un caurulīšu tipa siltummaiņi

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Produkta apraksts:

Siltummainis, arī siltuma nodošanu mašīna sauc vai dzesētājs, ir iekārtas, kas var pārsūtīt noteiktu siltumu no siltuma šķidruma aukstu šķidrumu. Tā ir būtiska iekārtu ražošanas procesā panākt siltuma apmaiņa un pārsūtīšana.

Siltummainis, kas mūsu kompānija var nodrošina veidu: vītņu plākšņu siltummainis, rievotas cauruļu siltummainis Vītņotie cauruļu siltummainis, plākšņu siltummainis, spirālveida deflektora plāksnes siltummaiņa, dubulto cauruļu plākšņu siltummainis, fin cauruļveida siltummainis, galvu peldēt siltummainis, U-veida caurulē siltummaiņa, stacked siltummaini un sadalās tipa siltummainis utt.

Siltuma apmaiņas jomā un spiediens var noformēt un pielāgot atbilstoši klientu prasībām.

Cauruļu siltuma apmainītāji, kas ietver U veidu, galvu peldēt tips, gofrēta caurule tips un tā tālāk.

Ātri detaļas

Tips: izmanto iztvaicēšanas, apkures, kondensācijai, dzesēšanas procesā. Dažādas specifikācijas pieejamas saskaņā ar klienta prasībām.

Izcelsmes vieta: Jiangsu, China (kontinentālā daļa)

Zīmols: LanXing

Standarts: ASME, mamma, DOSH, IBR, JIS, PED, GB, ķīniešu standarta

Garantija: 1 gadu

Materiāls: izturīgs nerūsējošs tērauds / oglekļa tērauda, mangāna tērauda, vara un titāna u.c.

Forma: fiksētu cauruļu plate, peldošas galvu, U-veida caurulē

Struktūras: viena kanāla, dubultā kanālu un daudzkanālu

Siltummaiņa platība: 1 - 800sqm

Krāsa: pielāgota

Iepakojums: Saplākšņa lieta packing。

Darba spiediens: 0.3MPa ~ 2.0MPa.

Piegāde: 15 ~ 60days

Katru pieteikumu ir savas vajadzības un problēmas.  Atkarībā no vajadzībām, daži siltuma pārvietošanas tehnoloģijas veikt labāk nekā citi. Piedāvājot plašu siltumatdevi tehnoloģijas, mēs varam noteikt optimālu risinājumu konkrētajā pieteikumu un specifikācijām. Izmantojiet šo sadaļu, izpētīt mūsu produktus un tehnoloģijas, un pēc tam saņemt kontaktus, lai mēs varam sākt izpētīt piemērotāko risinājumu.

Palīdzību un cenas, sazinieties ar: lxjt@cn-lxjt.com


LANXING ir viens no profesionālās apvalka un caurulīšu tipa siltummainis ražotājiem, kas var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirkt mūsu augstas kvalitātes apvalka un caurulīšu tipa siltummaiņi ar atlaidi.

Hot Tags: apvalka un caurulīšu tipa siltummainis piegādātājiem, rūpnīcas, ražotājiem, pielāgotus, nopirkt, atlaide, cenu, peldošas galvu tipa siltummainis, titāna siltummainis, cauruļu tipa siltummainis, u-veida caurulē čaulas cauruļu siltummainis, dubultu tubesheet siltummainis
Izmeklēšana

You Might Also Like