Korpusa un cauruļu tipa siltummaiņi

Korpusa un cauruļu tipa siltummaiņi
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Produkta apraksts

Korpusa un cauruļu siltummaiņi ir sava veida siltummaiņu dizains. Tas ir visizplatītākais siltummainis eļļas pārstrādes rūpnīcās un citos lielos ķīmiskajos procesos un ir piemērots lietošanai augstspiediena apstākļos. Šāda veida siltummaini veido apvalks (liels spiedtvertne), kurā čaulā ir cauruļu saišķis. Viens šķidrums plūst caur cauruli, bet otrs - caur cauruli (caur korpusu), lai pārnestu siltumu starp abiem šķidrumiem. Šo cauruļu grupu sauc par cauruļu saišķi, un to var veidot vairāku veidu caurules: parastās caurules, gareniskās spoles caurules utt.

lubircation-system-heat-exchanger22081974351

Funkcija

Korpusa un cauruļu siltummainis ir paredzēts, lai iegūtu lielāku pārvietošanas virsmas laukumu nelielā telpā, vienlaikus samazinot šķidruma spiediena zudumu. Tos var pielietot visiem lietojumiem no zemas temperatūras līdz augstai temperatūrai, no zema spiediena līdz augstam spiedienam, kā arī apkurei, dzesēšanai, iztvaicēšanai un kondensācijai.

Salīdzinot ar citiem siltummaiņu veidiem, tiem ir augsta uzticamība un tos visplašāk izmanto hidrauliskajā un ķīmiskajā rūpniecībā.

To pamatstruktūra ir ļoti vienkārša, tāpēc apkope ir ļoti vienkārša.

10

Pieteikums

Korpusa un cauruļu siltummaiņus var izmantot velmētavās, formēšanas mašīnās, darbgaldos, celtniecības iekārtās, ķīmiskās rūpnīcās, kuģos, elektroenerģijas ražošanā, tvaika pārkarsētājos un kondensatoros, pārtikas pārstrādes mašīnās, medicīnas iekārtās, pusvadītāju ražošanas iekārtās, koģenerācijā utt.


Hot Tags: apvalku un cauruļu tipa siltummaiņu piegādātāji, rūpnīca, ražotāji, pielāgoti, pērk, atlaide, cena
Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī