Titāna spiedtvertne

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Produkta apraksts:

Naftas ķīmijas spiedtvertne var iedalīt zema spiediena kuģa vidus spiedtvertni, augstspiediena kuģa lietošanas aizliegšanu; Vidē, to var iedalīt uzliesmojošu kuģa, neuzliesmojošu kuģa, toksisko kuģa, netoksisku kuģa, sevišķi toksisks kuģa lietošanas aizliegšanu; Pēc mērķa process, spiedtvertnes var iedalīt reakcija kuģis, siltuma apmaiņu kuģu, atdalīšanas kuģis, glabāšanas kuģis.

Naftas ķīmijas spiedtvertne var jāprojektē un jāražo visu saskaņā ar klientu vajadzību vai zīmējumiem.

Mūsu produkti ietver spiedtvertni, torņa aprīkojumam, uzglabāšanas tvertnes, siltummainis, reaktoru, separators uc. Materiāls ietver dažāda veida nerūsējošais tērauds un oglekļa tērauds.

Ātri detaļas

Tips: Tower aprīkojums, glabāšanas tvertnes, siltummainis, reaktora un separator。

Izcelsmes vieta: Jiangsu, China (kontinentālā daļa)

Zīmols: LanXing

Dimension (L * W * H): pielāgota

Svars: pielāgota

Standarts: ASME, mamma, DOSH, IBR, JIS, PED, GB, ķīniešu standarta

Garantija: 1 gadu

Pēcpārdošanas pakalpojumu: Aizjūras, pēc pārdošanas apkalpošana ir pieejama

Materiāls: oglekļa tērauda, nerūsējošā tērauda un titanium。

Vidējs: ne tikai neuzliesmojošu, netoksisks un nekodīgas vidēja, bet arī viegli uzliesmojošas, toksiski, kodīgi vidēja un viegli uzliesmojošs, ļoti toksisks, ļoti kodīgo vidēja.

Krāsa: pielāgota

Izmērs: pielāgota

Iepakojums: Kastīti, dzelzs packing。

Darba spiediens: 0.1MPa ~ 99MPa.

Piegāde: 45 ~ 90days

Nodrošināta, modernas iekārtas un vadības produktu kvalitāti:

International, papildu aprīkojums liela izmēra pulsu, plazmas loka metinātājs, auto pulēšanas mašīnas, modernās laboratorijās, dažādiem testēšanas iekārtas; ASME un ISO9001 sertificētas.

Palīdzību un cenas, sazinieties ar: lxjt@cn-lxjt.com


LANXING ir viens no profesionālās titāna spiediena kuģu ražotājiem, kas var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes titāna spiedtvertnes ar atlaidi.

Hot Tags: titāna spiediena kuģa piegādātājiem, rūpnīcas, ražotājiem, pielāgotus, nopirkt, atlaide, cenu, titāna rūpniecības spiedtvertni, titāna apvalka un caurulīšu siltummaiņa spiedtvertni, ķīmiskās apstrādes iekārtas vertikālā titāna tornis
Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī