2020 , Mēs virzāmies tālāk

Atsākot darbu un ražojot abas Lanksingas rūpnīcas februāra vidū, epidēmiju novēršana un kontrole nonāks jaunā stadijā. Saskaņā ar priekšnoteikumu, ka tiek nodrošināta drošība, mēs esam pasūtījumu izgatavošanu un apkalpošanu organizējuši. Ar" filozofiju: uz klientu orientētu un uz klientu orientētu" mēs esam aktīvi reaģējuši uz klientiem' vajadzības un ieguva viņu uzticību.

_7

(Augstspiediena cauruļu loksne apstrādes laikā)


_8

(pārbaude pirms piegādes)


_9

(Centrbēdzes kompresora sakausējuma spuru dzesētāji)


Kopš gājiena sākuma uzņēmuma ražošana un pārdošana ir pilnībā atjaunota, un wuxi lanxing un anhui tangsheng rūpnīcu darbinieki ir atgriezušies darbā ar 100%. Epidēmijas laikā rūpnīca stingri īstenoja profilaksi un kontroles pasākumus. No otras puses, mēs aktīvi atsāksim darbu un ražošanu, koriģēsim ražošanas plānu, centīsimies panākt pilnīgu ražošanu un pārprodukciju un centīsimies, lai veicinātu daudzu lielu projektu pasūtījumu savlaicīgu piegādi gan mājās, gan ārzemēs, gan ārzemēs. projekti


_10

(Eļļas dzesētājs hidrauliskajam aprīkojumam)


_11

(Īpaši izstrādātas spuras dzesētājs)


_12

(Augstspiediena aizbīdnis)
_13

(Korpusu un cauruļu siltummainis īpašam dizainam)


Ar pastāvīgu darba un ražošanas atsākšanas progresu Lanxing komanda darbojas pilnā apjomā. Visi pārdošanas kolēģi ir aktīvi darbojušies darba un ražošanas atsākšanā un ir devuši pozitīvu ieguldījumu klientu ražošanas nodrošināšanā.


_14