Uzstāt, lai attīstītu Overseas Market

Uzstāt, lai attīstītu aizjūras tirgū, Wuxi lanxing spiedtvertne ieguva Starptautiskās metināšanas kvalitātes sistēmas sertifikācijas un citu sertifikāciju, kas sertificēti ar TUV Rheinland

Līdz 2020. gada decembra beigām Wuxi Lanxing Pressure Vessel Co., Ltd. veiksmīgi ieguva ISO3834-2 Starptautiskās metināšanas kvalitātes sistēmas sertifikāciju, ko izdevis TUV Rheinland.

AD2000-Merkblatt HP 0 un HP100R spiedtvertni ražošanas sertifikācija būs spēcīgs atbalsts Wuxi Lanxing pressure Vessel Co Ltd turpināt paplašināt aizjūras tirgu.

No 2020. gada 16. līdz 17. novembrim TUV nosūtīja ekspertu grupu, lai pārskatītu Wuxi Lanxing Pressure Vessel Co. Ltd. metināšanas kvalitātes sistēmu un spiedtvertņu ražošanas sistēmu.

Lanxing spiedtvertnim ir vietējie vadošie augstas klases iekārtu un rūpniecības tehniskie talanti ar spiedtvertnēm, mehānisko apstrādi un citu apstrādes un ražošanas biznesu.

TUV Eksperti sniedza augstas piezīmes par Lanxing metināšanas sistēmu, spiedtvertnēm un citiem produktiem, personāla iekārtām un citiem resursiem, kā arī veica rūpīgu un detalizētu pārskatu par Lanxing kvalitātes nodrošināšanas sistēmas izveides un darbības faktisko situāciju, kā arī iesniedza vērtīgus ieteikumus un cerības

1 (1)2 (1)