Lanxing ir izveidota 25 gadus

Pateicoties šim īpašajam Pavasara festivālam 2021. gadā, lanxing Company reaģē uz valsts aicinājumu un mudina darbiniekus pavasara festivālu pavadīt lokāli. Tāpēc pirmā Mēness mēneša ceturtajā dienā ar noslogoto ražošanu jau bija nodarbojušies lanxing kolēģi. Lielākā daļa darbinieku ieradās laikā, ražošanas līnija darbojās ar pilnu jaudu, pasūtījumi no mājām un ārzemēm ieplūda, un darbnīca bija plaukstoša. Vārds "aizņemts" atspoguļojas katras lanxing Company nodaļas steidzīgajās figūrās, telefona zvanos viens pēc otra un darbnīcās, kas darbojas dienu un nakti. Pavasara uzaršana tajā laikā, kā teica darbnīcas uzraugs: "Kaut kas jādara, būtiskāks."

 

Ražošanas nodaļa ātri vien iegāja noslogotā stāvoklī, no vienas puses, lai paveiktu labu drošības apmācību darbu, no otras puses, sakārtotu lean production organizēšanu, lai nodrošinātu piegādes time.metal apstrādes cehu, kniedēšanas komandas ir bijušas pilnā zirgspēkā.

 

Wuxi lanxing Spiedtvērtne Co., Ltd.lanxing Spiediena Vessel), dibināta 2007. gadā, priekštecis tika dibināts 1996 wuxi lanxing kompresoru iekārtas co., LTD, rūpnīca un birojs atrodas valsts augsto tehnoloģiju attīstības zonā, wuxi jauns rajons (rajons), wu ir noteikts dizains, attīstība, ražošana un globālā pārdošana Spiediena kuģis (LanXing / Spiediena kuģis), siltummainis (LanXing / Heat Exchanger), kompresors, palīgmehānismi un ķīmiskās iekārtas uzlabotas speciālās iekārtas ražošanas uzņēmumiem, un ir globāla sertifikācija (A1A2, GB un ASME "NB", "U", PED uc), ir četri meitasuzņēmumi, tostarp lanxing Spiediena Vessel un Anhui Tangsheng Heavy Industry Co, Ltd, un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, kas ražo palīgproduktus gaisa kompresoriem Ķīnā.

 

Pēc 25 gadu attīstības, lanxing ir kļuvis par profesionāli, lai nodrošinātu nerūsējošā tērauda, oglekļa tērauda, sakausējuma materiālu, siltummainis, spiedtvertne, nestandarta gabalus tukšumu, mehāniskās apstrādes, metināšanas ražošanas produktu atbalsta un tehnisko pakalpojumu formas pilnu komplektu progresīvu ražošanas uzņēmumu integrētu ar vadošo tehnoloģiju kā ceļvedi, uzlabojot tehnoloģiju un kvalitāti, pakalpojumu, efektivitāti, veidot pilnu kopumu profesionālo ražošanas integrēto pakalpojumu platformu.

1

Metālapstrādes cehs

2

34

Metināšanas darbnīca

56789

Dažāda veida siltummaiņa ražošana

1011