Pasakiet labu bye līdz 2020, kas virzās uz 2021

_16109323054716

Wuxi Lanxing Pressure Vessel Co Ltd (lanxinig Vessel), kas dibināta 2007.gadā, priekštecis tika dibināta 1996 wuxi lanxing kompresoru iekārtas co., LTD, rūpnīcas un biroja atrodas Wuxi augsto tehnoloģiju attīstības zonā, jaunu rajona (rajons), mēs esam vienība ar projektēšanu, attīstību, ražošanu un pasaules tirdzniecības spiedtvertnes, siltummaiņa, kompresors, palīgmehānijas un ķīmiskās iekārtas speciālās iekārtas, kas ražo ražošanas uzņēmumi , un ir pasaules sertifikācija (A1A2, GB un ASME "NB", "U", PED, uc), mums ir četri meitasuzņēmumi, tostarp lanxing spiedtvertnes un Anhui Tangsheng Heavy Industry Co, Ltd, un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, kas ražo palīgproduktus gaisa kompresoru jomā Ķīnā.

Pēc 25 gadu izstrādes zilā zvaigzne ir kļuvusi par profesionālu piegādātāju, lai nodrošinātu nerūsējošā tērauda, oglekļa tērauda, sakausējuma materiāla, siltummainis, spiediena tvertne, nestandarta gabalus blanking, apstrādes, metināšanas ražošanas produktus, kas atbalsta un tehnisko pakalpojumu veido pilnu komplektu progresīvu ražošanas uzņēmums integrēts ar vadošo tehnoloģiju, kā ceļvedis, uzlabojot tehnoloģiju un kvalitāti, pakalpojumu, efektivitāti, veidot pilnīgu komplektu profesionālās ražošanas integrētu pakalpojumu platformu.

1

2

Apstrādes darbnīca/noliktava

3

4

5

Dažādas materiālu un standarta siltummaiņa cauruļu loksnes

6

78

9

11

2020. gada grūtajā gadā, ar ilgtermiņa stabilu sadarbību ar saimniekiekārtu ražotājiem, lanxing spiediena trauku pārdošanas skrūvju kompresoru siltummainis, bez eļļas un centrbēdzes kompresoru siltummaini vairāk nekā 4000 vienības gadā. Parastais siltummainis nepārtraukti aug, bet nestandarta pielāgots konteineru siltummainis aug dažādos ātrumos.

1213

14

Ķīnas ražošanas nozare ir joma, kas nepieciešams maksāt vairāk laika un pacientu uzstāt un palikt, mēs uzstāt, pat grūts.