Lanuxi Lanxing spiedtvertnes vēsture un zīmola uzlabošana

_9


Wuxi Lanxing spiediena tvertne Co, LTD. (minēts kā LANXING Vessel), dibināts 2007. gadā, priekšgājējs tika dibināts 1996. gadā wuxi lanxing kompresoru aprīkojuma co., Ltd., mūsu rūpnīca un birojs atrodas valsts augsto tehnoloģiju attīstības zonā, Wuxi jaunajā apgabalā, mēs esam projektēšana, izstrāde, producēšana un globāla pārdošana Spiediena tvertne (LanXing / PressureVessel), siltummainis (LanXing / HeatExchanger), kompresoru piederumi un ķīmisko iekārtu uzlaboti speciālo iekārtu ražošanas uzņēmumi, un tai ir globāla sertifikācija (A1A2, GB un ASME" NB" ;," U", PED, kurai ir četri meitasuzņēmumi, kas atrodas tās kontrolē, piemēram, Lanxing Spiediena tvertne un Anhui Tangsheng Industry Co., LTD., mēs esam viens no vadošajiem gaisa kompresoru piederumu uzņēmumiem Ķīnā.


_10


_11


_12

2020. gada martā Lanxing Vessel pasūtīja profesionālu zīmolu dizaina aģentūru, lai uzlabotu un izveidotu jaunu zīmolu. Lanxingvessel ir apņēmusies saskarties ar tirgu ar jaunāku, profesionālu un uzticamu zīmola imidžu. Kopš tā laika jaunais LOGO tiks piemērots ķīniešu un angļu logotipiem un dažādiem reklāmas nosaukumiem katram lanksingpiediena trauka produktam, lai Lanxingpressure trauks varētu vienot zīmola koncepcija un gars pasaulē, kā arī nodrošina pastāvīgu zīmola identifikācijas sistēmu.

LOGO NOZĪME

Šis jaunais LOGO citē Bauhaus dizaina koncepciju, jauno vitalitāti, lai izteiktu vienkāršu zīmola ierosinājumu, lai sniegtu starptautiskāku, mūsdienīgāku un vadošāku temperamentu. Spēcīgais LOGO ir unikāls un spēcīgs super simbols" L" veidojas, deformējot burtus" L" un" X" ;, kuru ieskauj kvadrāts, kas pārstāv uzticību un stabilitāti, kurā dimants mantoja sākotnējo LOGO zilās zvaigznes formu, saglabājot emocionālu saikni ar sākotnējiem klientiem. Super simbols" LX" veido unikālo LanxingLOGO dizaina atmiņas punktu.


_13


Krāsu sistēmas pielāgošana un salīdzinājumā ar veco versiju jaunā logotipa krāsu piesātinājums ir ievērojami uzlabots," Lanxingblue" lai piesaistītu vairāk acij un intuitīvi, uzlabotu zīmola personību, simbolizējot Lanksingbranda personības inovāciju spektru, drosmi, stingrību, atjautības zīmola temperamentu.


_14

Jauna zīmola vizuālā identifikācija

Attīstoties uzņēmumam, jaunais LOGO nākotnē pakāpeniski un visaptveroši tiks piemērots pasaules tirgū Lanxingin.


_15


_16


_20


_17

_18

_19