Naftas un gāzes uzglabāšanas tvertne

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Produkta apraksts:

Uzglabāšanas tvertnes izmanto, lai uzglabātu un šķidro produktu transportam plaši izmanto pārklājumu, medicīna, celtniecības materiāli, ķīmiskās vielas, krāsas, sveķi, pārtikas, zinātniskās pētniecības un citās nozarēs.  Iekārta nevar atlasīt atkarībā no produkta lietotāja procesu oglekļa tērauda, nerūsējošā tērauda un citu materiālu un uzstādīt apkures, dzesēšanas ierīci, lai apmierinātu dažādu procesu un ražošanas prasībām.

Mūsu ASME "U" + "NB" & ISO sertificēts uzglabāšanas tvertnes tiek radīti un stingri pieteikumus.

Mums ir plašs klāsts dažādu gaisa uzglabāšanas tvertnes modeļiem, no 0,3 līdz 100 bāzes par pieejamo jaudu CBM CBM un 0.1Mpa bāzes par 9,9 Mpa darba spiedienu.

Ātri detaļas

Tips: glabāšanas tvertnē, gaisa uzglabāšanas tvertnes, šķidruma tvertne, vertikālu glabāšanas tvertnē, horizontāla tvertne, oglekļa tērauda uzglabāšanas tvertnes, zemu leģēta tērauda uzglabāšanas tvertnes, nerūsējošā tērauda uzglabāšanas tvertnes u. tml.

Ietilpība: 0.3CBM ~ 100CBM

Izcelsmes vieta: Jiangsu, China (kontinentālā daļa)

Zīmols: LanXing

Dimension (L * W * H): pielāgota

Svars: pielāgota

Standarts: ASME + U, mamma, DOSH, IBR, JIS, PED, GB

Garantija: 1 gadu

Pēcpārdošanas pakalpojumu: Aizjūras, pēc pārdošanas apkalpošana ir pieejama

Materiāls: Oglekļa tērauda, Leģētais tērauds, nerūsējošais tērauds un krāsaino metālu: titāna, niķeļa, vara, alumīnija, molibdēnu, cinku, kobalta utt un to sakausējumu materiāliem

Vidējs: ne tikai neuzliesmojošu, netoksisks un nekodīgas vidēja, bet arī viegli uzliesmojošas, toksiski, kodīgi vidēja un viegli uzliesmojošs, ļoti toksisks, ļoti kodīgo vidēja.

Krāsa: pielāgota

Izmērs: pielāgota

Iepakojums: Kastīti, dzelzs packing。

Darba spiediens: 0.1 ~ 9.9MPa (maks.)

Piegāde: 30 ~ 65 dienas

Palīdzību un cenas, sazinieties ar: lxjt@cn-lxjt.com


LANXING ir viens no profesionālās naftas un gāzes uzglabāšanas tvertnes ražotāji, kas var piedāvāt jums pielāgot produkciju par konkurētspējīgu cenu. Mums ir arī profesionālas rūpnīcas, un jums ir apsveicami, lai nopirktu mūsu augstas kvalitātes naftas un gāzes uzglabāšanas tvertne ar atlaidi.

Hot Tags: naftas un gāzes uzglabāšanas tvertnes piegādātājiem, factory, ražotājiem, pielāgotus, nopirkt, atlaide, cenu, nerūsējošā tērauda tvertnes, lpg gāzes degvielas uzglabāšanas tvertnes, asme spiediena kuģu uzglabāšanas tvertnes, augstspiediena ķimikāliju glabāšanas tvertnē, gaisa tvertne
Izmeklēšana

You Might Also Like