Video

apvalka un cauruļu siltummainis


Mūsu rūpnīca


Spiedtvertnes nerūsējošā tērauda vieta


Siltummaiņa Tower Ražotājs - Lanxing

  

 

Lanxing spiedtvertns ar spēcīgu ražošanas stiprumu


Lanxing spiedtvertnu ražošanas darbnīca

   


Spiedtvertņu caurules loksnes apstrāde


Mobilais apgaismojums Tornis Masts


U-caurules nerūsējošā tērauda siltummainis

Siltummainis ir ierīce, ko izmanto, lai pārnestu siltumu starp vienu vai vairākiem šķidrumiem. Šķidrumus var atdalīt ar cietu sienu, lai novērstu sajaukšanos, vai arī tie var būt tiešā saskarē. Tos plaši izmanto telpu apsildes, saldēšanas, gaisa kondicionēšanas, spēkstaciju, ķīmijas iekārtu, naftas ķīmijas iekārtu, naftas pārstrādes rūpnīcu, dabasgāzes un notekūdeņu attīrīšanas iekārtās.

 


Gāzes tvertnes piegāde

Gāzes tvertnes materiāls ir izgatavots no tērauda materiāliem no iekšzemes liela mēroga tērauda rūpnīcām, ar izturību un Stingrību. Cietība un sastāvs ir augstāki nekā valsts standarti.


Siltummaiņa cauruļu komplekts

Cauruļveida kondensators ir sadalīts oglekļa tērauda cauruļu kondensatorā, nerūsējošā tērauda cauruļu kondensatorā un oglekļa tērauda un nerūsējošā tērauda jauktās caurules tipa kondensācijas saskaņā ar materiālu. Saskaņā ar formu, tas ir sadalīts fiksētās caurules plāksnes tips, peldošā galvas tipa un U tipa cauruļu siltummaini. Saskaņā ar struktūru, tas ir sadalīts vienā caurulē, dubultā caurule un multi caurule. Siltuma pārneses platība ir 0,5-500 kvadrātmetri. Var pielāgot atbilstoši lietotāja vajadzībām.