Video

korpusa un cauruļu siltummainis


Mūsu rūpnīca


Spiedtvērtnes nerūsējošā tērauda vieta


Siltummaiņa torņa ražotājs - Lanxing

  

 

Lanxing spiedtvērtāju ar spēcīgu ražošanas izturību


Lanxing spiedtvērtāju ražošanas cehs

   


Spiedtvērtnes cauruļu lokšņu apstrāde


Mobilā apgaismes torņa masts


U-tube nerūsējošā tērauda siltummainis

Siltummainis ir ierīce, ko izmanto, lai pārnestu siltumu starp vienu vai vairākiem šķidrumiem. Šķidrumus var atdalīt ar cietu sienu, lai novērstu sajaukšanos, vai arī tie var būt tiešā saskarē. Tos plaši izmanto telpu apsildē, saldēšanu, gaisa kondicionēšanu, spēkstacijas, ķīmiskās rūpnīcas, naftas ķīmijas rūpnīcas, naftas pārstrādes rūpnīcas, dabasgāzes pārstrādi un notekūdeņu attīrīšanu.

 


Gāzes tvertnes piegāde

Gāzes tvertnes materiāls ir izgatavots no tērauda materiāliem no vietējām lielformāta tērauda rūpnīcām, ar Stingrību. Cietība un sastāvs ir augstāki par nacionālajiem standartiem.


Siltummaiņa cauruļu saišķis

Cauruļveida kondensatoru iedala oglekļa tērauda cauruļu kondensatorā, nerūsējošā tērauda cauruļu kondensatorā un oglekļa tēraudā un nerūsējošā tērauda jauktās caurules tipa kondensātā atbilstoši materiālam. Saskaņā ar formu tas ir sadalīts fiksētā cauruļu plāksnes veidā, peldošās galvas tipa un U tipa cauruļu siltummainī. Saskaņā ar struktūru, tas ir sadalīts vienā caurulē, dubultā caurulē un vairākās caurulēs. Siltuma pārneses platība ir 0,5-500 kvadrātmetri. Var pielāgot atbilstoši lietotāju vajadzībām.


Apdares darbnīca Wuxi Lanxing Spiediena Vessel Co Ltd

Wuxi Lanxing Spiedtvertne Co, SIA (saīsinājums: LanXing) ir īpaša aprīkojuma ražotājs, kas koncentrējas uz R&D, ražošanu un pārdošanu galvenokārt spiedtvertnēm, siltummaiņiem un ķīmiskajām iekārtām. Viņa tika izveidota 2002. gadā, kas atrodas Vuksi, Dzjansu provincē, Ķīnā.


tērauda siltummaiņa caurule un apvalks un fined U cauruļu siltummainis augstspiediena eļļas dzesētājam

Korpusa un cauruļu siltummainis ir siltummaiņa konstrukcijas klase. Tas ir visizplatītākais siltummaiņa veids naftas pārstrādes rūpnīcās un citos lielos ķīmiskos procesos, un tas ir piemērots augstāka spiediena lietojumiem.


Kompresora eļļas dzesētājs, ko ražo Lanxing

augsta efektīva siltuma pārnese, vienkārša struktūra, ērta apkope un viegla uzstādīšana. Ar progresīvām tehnikām un stabilu kvalitāti, mūsu produkti visiem dzesētāja lietojumiem ATLAS, IR, SU, FUSHENG skrūves gaisa kompresoriem. Atlas copco, piemēram, GA sērijas un ZR sērijas, mums ir priekšrocība.